Секс під час коронавірусу: те, що ви соромитеся запитати

Секс під час коронавірусу: те, що ви соромитеся запитати

Чи можна заразитися коронавірусом під час сексу? 

Якщо ви в стосунках з особою, з якою проживаєте пліч-о-пліч , то секс під час карантину ніяк не вплине на Вас. При цьому,  якщо у когось з вас проявилися симптоми вірусу, то краще старатися дотримуватися дистанції та намагатися “ізолювати” цю особу у своїй домівці. Ми розуміємо, що це майже нереально, але треба триматися на відстані 1,5-2 м з вашим партнером.

Таким чином, виявивши в себе симптоми – тримайтесь “подалі” від коханого.

Секс з новими людьми

Само собою, що ми рекомендуємо не заводити нові сексуальні знайомства, бо так можна передати/заразитися вірусом.

Слід пам’ятати, що деякі люди просто носії вірусу, без жодних симптомів. Тому, почуваючи себе чудово, ви ризикуєте заразити когось, навіть не знаючи цього, а ці люди можуть передати хворобу далі через тілесний контакт.

Я поцілував незнайомця, у якого з часом проявилися симптоми. Як бути?

Якщо так сталося – обов’язково самоізолюйтесь та слідкуйте за собою та симптомами. Телефонуйте в лікарню лише тоді, коли вам дійсно необхідна медична допомога.

Будьте відповідальними!

Відповідальність у стосунках дуже важлива, тому якщо ви помітили у себе симптоми  covid-19, то одразу же зв’яжіться та повідомте тих, з ким у Вас був тісний контакт.

Чи існує ризик захворіти коронавірусом, доторкаючись до чужого пеніса чи піхви?

Якщо ви доторкалися (або збираєтеся) до геніталій партнера, то це цілком реально, що у вас будуть поцілунки – а ми знаємо, що “корона” передається через слину. По великому рахунку, будь-яка можливість передачі covid-19 – з вуст до рук, на статеві органи, до рота/носа партнера – підвищує ризики. Нам слід скоротити їх до нуля, тому давайте без контактів з партнерами, яких ви не знаєте.

Ненавиджу самотність! Як підтримувати стосунки?

Світова пандемія привела нас до переосмислення поняття “класного” сексуального життя та його “підтримки”. Люди пишуть одне одному “еротік сторіз”, використовують веб-камери, смс. Люди творчо підходять до вирішення цього питання. Якщо ви трішки включите фантазію, то зможете знайти декілька ідей, як провести еротично і сексуально цей час :)

Звертаємо увагу,

що в цій ситуації дуже важливо пам’ятати про те, що у вас можуть бути різні лібідо. Опинившись в ситації, коли ви раптово почали проживати разом, а до цього раз в тиждень були на побаченні, то можна помітити, що сексуальне бажання партнерів співпадає не завжди. Дуже важливо говорити про це! Обов’язково з розумінням та повагою до вашої половинки. Проживання разом не дає права на секс у будь-який момент.

Матеріал щодо “секс під час карантину” основано на думці експерта охорони здоров’я –  Д-р Алекс Джордж – лікар швидкої допомоги.