Три поради як уникнути втоми під час війни

втомлена дівчина

Важливо дбайливо ставитися до свого психічного здоров’я під час воєнного стану. Ми хочемо порекомендувати вам три дієві поради. Ваше самопочуття стане краще, а нерви міцнішими. дівчина втома під чай війни.

Мирні спогади

Перше, що необхідно всім нам – це приємні спогади. Ви можете згадувати свята, щасливі найкращі дні, ваші зустрічі з рідними та друзям. Можете спробувати візуалізувати ваш минулі та майбутні подорожі. Це допоможе вам не  “вигоріти”.

Існує три етапи переживання стресу. Етап активізації ми пройшли, за ним відбувався етап адаптації, а у стані гострого стресу більшість людей не відчуває втоми. Організм спрямовує всі резерви на виживання. Вам не хочеться до туалету, відсутня спрага чи апетит і навіть не має бажання спати. АЛЕ це все і виснажує нас. Ні в якому разі не допускайте цього. Від вашого стану залежить здатність допомогти іншим.

Зробіть “детокс новин”

Слід читати менше новин, особливо негативних, чи на які не можна дивитися без сліз.

Старайтеся якомога більше відволікатися на позитив, знаходячи його у дрібницях. Підтримуйте зв’язок з друзями та родичами, зв’яжіться з вашими знайомими.

Шукайте те, що підніме вам настрій чи заставить усміхнутися.

Плануйте своє майбутнє

Життя не зупинилось. Воно продовжується. Саме зараз варто задуматись, що ви будете робити після нашої перемоги. Нам потрібні сили відбудовувати нашу країну та зробити її кращою.

Поради розроблені, грунтуючись на статті Світлани Ройз.