Перший секс у відносинах

Перший секс у відносинах

Для чоловіків перший секс – це завоювання та підтвердження свого авторитету. Для чоловіків кожна чергова жінка – це переможна галочка. Чим їх більше, тим ти крутіший. Чим привабливіша жінка, тим перемога значніша.

А сама жінка змушена відтягувати перший секс із черговим чоловіком, щоб здати цю позицію в обмін на чоловічу покірність.

Для жінки перший секс

– більш інтимний процес. Це акт довіри до чоловіка. Це саморозкриття і зближення. Тому жінка відтягує перший секс тому, що до цієї близькості стосунки мають зрости.

Жінки сприймають чоловіче нетерпіння насторожено – як ознака непостійного чоловіка.

Звичайно, чоловікові теж буває незрозуміло, навіщо жінка відкладає перший секс. Навіщо всі ці нескінченні залицяння та жертвопринесення квітів? Може, вона набиває собі ціну, щоб загнати під підбор?

Чоловіки бояться відповідальності. Жінки бояться безвідповідальності. На початку стосунків чоловіча позиція: «головне – переспати з найменшими витратами, а там побачимо». Для жінки, головне – перевірити чоловіка: чи не імітує він надійність, чи він гідний.

Перший секс у стосунках – це ще один іспит на сумісність.

Ніхто не знає, що з цього вийде.

Все може змінити навіть не перший статевий акт, а перший поцілунок. Ось перед тобою коханий, а цілуєш і  ніякої пристрасті. І пояснити це неможливо.

Буває і зворотне – людина не дуже подобається, але після тілесного контакту несподівано чіпляє. Та сама чарівна «хімія». Прогнозу не піддається.

Тому не потрібно сприймати перший інтимний зв’язок, як гарантію відносин. Це лише один місток для можливого зближення. Є стереотип, що перший секс – завжди найкращий. Це помилка. У першу ніч між партнерами відсутня довіра, почуття поверхові, а скутість і хвилювання можуть взагалі все зіпсувати.

Коли людину давно знаєш, любиш і приймаєш вже на глибинному рівні, ви ніби розчиняєтесь один в одному. Такі відчуття першої ночі ніколи не повторяться.

Незважаючи на те, що епідемія коронавірусі пішла на спад, рекомендуємо прочитати про секс під час коронавірусу.

Приходьте знайомитись до нас на швидкі побачення SPEED DATING.

 

Фото автора W R з pexels.com