Нова афера у сфері знайомств – “Романтична обробка свині”

Нова афера у сфері знайомств – “Романтична обробка свині”
У останні роки онлайн-шахраї заподіяли значну шкоду людям у всьому світі, втратили сотні мільйонів доларів через розповсюджену практику, відому як “романтична обробка свині” або “pig butchering romance”. Одним з головних аспектів цієї афери є імітація випадкових розмов з непомітними незнайомцями в інтернеті, які виглядають привабливими. Однак, це є лише малий витяг з більш широкої проблеми.
За привабливими профілями, що приховуються від громадськості, ховається темна реальність.
Жертви цієї афери заохочуються до інвестування у фальшиву криптовалютну схему, шляхом “годівлі” їх свиней з фліртом та романтичними зв’язками. Коли жертва вкладає кошти, її коханий зникає на вічно.
Більшість шахраїв змушують до шахрайства, оскільки вони ув’язненні у в’язницях на південному сході Азії.
Сяоцзу – молодий чоловік з Китаю, колишній керівник шахрайської групи, який ще не виповнив тридцять років. Його хрипкий і низький голос був ключовим фактором у “роботі” з потенційними жертвами. За словами Сяоцзу, це дозволяло йому зламувати супротив жертв і змушувати їх виконувати його накази.
Секрет обробки жертв полягав у здатності викликати емоції. Сяоцзу стверджував, що для цього потрібно було вигадати драматичну історію, яка змогла б викликати материнську любов у жертви. Одним з його улюблених способів було створювати фейкові профілі бізнесменів, які досягли успіху після розлучення зі своїми дружинами. Він стверджував, що це викликало велике співчуття у потенційних жертв і робило їх більш піддаючимися його маніпуляціям.
Після невеликого переписування з жертвами Сяоцзуй зазвичай зателефонував і використовував свій чарівний голос, який він називав словесною терапією. “Наш стандартний профіль – це людина, яка є багатою, заможною та з великою душею”, – пояснює він, додавши, що всі необхідні фотографії вони купують в Інтернеті або крадуть з акаунтів впливових людей.
Окрім того, злодюжки вдаються до використання технології дипфейку для відеочатів зі своїми жертвами, претендуючи на те, що вони є людьми з профілю, що переконує жертв у реальності стосунків ще більше.
ЖІнка інвестує у криптовалюти

Шахраї вдаються до обману за допомогою криптобірж.

До чого ж тут криптовалюта?

Далі під час розмови Сяоцзуй акуратно переводив спілкування тему на інвестиції у криптовалютні біржі. Він переконував, що хоче жити зі своєю жертвою в Пекіні, але для цього потрібно заробити багато грошей разом.
Джойс, яка думала, що знайшла романтичного партнера в інтернеті, потрапила в круги шахраїв, які виманили у неї понад 100 тисяч доларів, пропонуючи їй вкладати гроші в інвестиційні схеми з криптовалютними біржами.
Ця злочинна схема, яка з’явилась у КНР у дві тисячі сімнадцятому році, поширилась на різні країни світу, і десятки тисяч людей стали жертвами цих шахраїв, які продовжують знаходити нових “свиней”.

Знайомтеся безпечно у нас на швидках побаченнях. Якщо людина Вам не сподобається, то вона не отримає ваші контактні дані.

Фото автора Andrea Piacquadio та Thought Catalog.