Мін’юст дозволив одружуватися за допомогою Zoom

Мін’юст дозволив одружуватися за допомогою Zoom

Військові та поліцейські можуть зареєструвати шлюб через програму Zoom за потреби.

Реєстрація у воєнний час

Ми вже повідомляли, що тепер у воєнний час за один день можна офіційно подати заяву про реєстрацію шлюбу та оформити його. Зареєструвати шлюб дозволяється в будь-якому районі, де не проходять бойові дії. Потрібно звернутися до органів ДРАЦСу.

На жаль, за деяких умов та на деяких територіях зареєструвати шлюб у ДРАЦС неможливо. Зокрема, це стосується наших військовослужбовців та працівників правоохоронних органів. 

Інновації Мін’юсту

Міністерство юстиції України створило можливість за певних умов реєструвати шлюби без працівників ДРАЦСу. Так імплементовано можливість дистанційної реєстрації шлюбу через программу (додаток) Zoom.

Особам, що перебувають на службі чи при виконанні своїх службових обов’язків, необхідно звернутися до командування. Потрібно надати заяву про бажання дистанційного одруження, наприклад, через засоби відеозвязку. 

Отже, якщо друга половинка знаходиться далеко від місця дислокації –  це не стане на заваді щастя молодят.

Окрім того, командир вправі одружити пару, навіть якщо обидвоє з них не перебувають фізично поруч з ним. 

Нові сім’ї

Ще однією гарною новиною є те, що з початком бойових дій близко 22 тисяч  пар одружилися в Україні. Це більше, ніж було в аналогічний період минулого року.

Інформація взята з виступу Валерії Коломієць, заступника мінітсра Юстиції з питань європейської інтеграції, під час інтерв’ю «Українському радіо»