Кохання та почуття у воєнний час

Кохання та почуття у воєнний час

Будучи закоханими, ви відчуваєте емоційну привязку до певної особи. У людей є бажання проводити разом більше спільного часу. Хочеться зробити щось корисне та приємне для партнера, отримуючи від цього задоволення.

Не секрет, що довіра, симпатія, емоційна підтримка, ніжні слова та позитивні емоції є майже чи не фундаментальними основами кохання та любові.

Що відбувається у воєнний час

У воєнний час партнери можуть здаватися один одному відчуженими, не зацікавленим у відносинах та почуттях. Виникає враження, що почуття згасають. Ви думаєте, що більше не цікавите та не збуджуєте партнера. Ви помиляєтеся.Це природно, що в такі моменти історії первісні інстинкти роблять наші органи чуття більш чутливими. Проявляється інстинкт самозбереження та виживання. Емоції відходять на другий план.

Однак, не сприймайте почуття лише як пристрасні моменти. Не будьте зациклені на бажанні отримання сексуального задоволення.
У період воєнного стану почуття любові повинні проявлятися у іншому. Мирне населення живе у постійному стресі під загрозою обстрілів. У цій ситуації люди конче потребують почуття опори та довіри, а ще краще мінімальної безпеки. Турбота, у будь-яких її проявах, підштовхуватиме особу до рутинних справ, пошуку у собі спокою та бажання допомогти іншим.

Кохання та любов в першу чергу це відповідальність.

Активуйте в собі бажання бути корисним. Турбуйтеся про найрідніших і навіть незнайомих людей. Спробуйте відчути вдячність з боку вашого партнера за турботу.

Люди усвідомлюють те, що завтра може не настати. Гострі моменти підсилюють “ціну” кохання. Багато пар вирішують одружитися в цей момент. Це бажання закріпити відносини, адже сім’я – це запорука стабільності. Це великий крок у майбутнє.
Життя продовжується. Нормальне емоційне життя, до якого ви звикли, повернеться одразу після нашої перемоги. Війна вчить бачити стосунки з іншої сторони, спонукає зберегти та примножити їх.

Достатній прояв любові зараз:

– смайлики та емодзі;
– ніжні слова, які знаєте тільки ви;
– просте запитання “Як ти”?;
– цьомики та обнімашки;
– зігріваючий напій (чай, кава);

Ось такі маленькі речі створюють ілюзію звичного життя, допомагають пережити нестабільні часі та приймати важливі рішення.